FAALİYETLER
DERNEK HAKKINDA
DUYURULAR
ÖNEMLİ LİNKLER
ENGELLİ VATANDAŞLARA ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ
ENGELLİ VATANDAŞLARA ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ

Dün dağıtılan tekerlekli sandalyenin rakamsal tutarının 35 bin TL olduğunu söyleyen Dernek Başkanı İsmail Şentürk, bölgede yaşayan engellilere başta tekerlekli sandalye bağışı olmak üzere, istihdama dönük meslek edindirme kursları, rehberlik, spor ve sosyal aktivitelerle ekonomik ve sosyal hayata yaşama bağlamaya çalıştıklarını ve bu anlamda büyük ölçüde başarılı olduklarını söyledi. Şentürk, ayrıca dağıtılan tekerlekli sandalyenin alınmasında emeği geçen hayırseverlere de teşekkür etti.

Bayramdan sonra da 10 manuel tekerlekli sandalye ile 15 akülü tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahibi engellilere kavuşturmayı hedeflediklerini söyleyen Şentürk, hayırseverlere destek çağrısında bulundu.

Törende konuşan Kdz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ise Kdz Ereğli’ de görev yaptığı 3 yıllık süre içerisinde fiziksel engelliler derneğinin bölgede yaşayan engellilerin sorunlarının çözümünde bir dernek gibi değil de, bir devlet kurumu gibi çalıştığını ve çalışmalarının her zaman takdir ettiğini söyleyerek tekerlekli sandalyelerine kavuşan engellileri tebrik edip, hayırlı olsun diyerek Ramazan Bayramlarını kutladı.

ENGELLİ VATANDAŞLARA ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ ENGELLİ VATANDAŞLARA ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ
1336 Okunma
Etiketler:
HAKLARIMIZ
SAĞLIK
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Telefon
:
+90 372 315 11 00
Fax
:
+90 372 315 11 01
E-Posta
:
federegli@hotmail.com
Adres
:
Kırmacı Mahallesi Hasan Canver Sokak N0:36 67300 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK
Copyright © 2023 - Kdz.Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği. Her Hakkı Saklıdır.